УХПРА – суб’єкт розвитку та захисту медичних професії в Україні

Мадагаскар

Крок 1:
Завантаження та Підписання Згоди

Перед подачею заяви, завантажте форму згоди на обробку персональних даних з офіційного сайту

Крок 2:
Підписання та Сканування

Підпишіть форму згоди відповідно до вашого імені та призначення. Потім скануйте або фотографуйте підписану форму.

Крок 3:
Прикріплення до Заяви

Прикріпіть скановану або сфотографовану форму згоди до основної заяви перед її подачею.

Крок 4:
Подача Заяви

Перейдіть на сайт Українського агентства з реєстрації медичних професій та заповніть основну заяву на членство.

Крок 5:
Відправка-підтвердження

Відправте заяву з прикріпленою формою згоди. Очікуйте на підтвердження від Агентства щодо успішного прийняття документів.

Про країну

Республіка Мадагаскар – острівна держава в Індійському океані, розташована на острові Мадагаскар (четвертий за величиною острів у світі) і прилеглих дрібних островах біля узбережжя Африки.

Система охорони здоров’я у країні змішана – діють і державні, і приватні медичні установи, загальний рівень яких є досить невисоким, особливо у сільських та віддалених від міст місцях. Поліклініки та лікарні у столиці країни, а також в основних туристичних районах мають непогане оснащення та кваліфікований персонал, здатний надати необхідну медичну допомогу, за винятком складних операційних втручань.

Аптечна мережа розвинена слабо, незважаючи на розгорнуту фармацевтичну промисловість. Основний дефіцит лікарських препаратів спостерігається з антибіотиками, засобами проти лихоманки та препаратами проти шлункових розладів.

Якщо говорити про нинішній стан системи охорони здоров’я у країні, то не можна не помітити її загальної відсталості порівняно з сучасними та міжнародними нормами.

Наприклад, можливість для проведення мікробіологічних досліджень та вакцинації (настільки необхідної країні) з використанням найсучаснішого діагностичного обладнання має лише Малагасійський інститут Пастера. Тоді як якість послуг, що надаються в інших шпиталях, особливо в провінції, за об’єктивними показниками не дотягує до середнього рівня.

Пацієнтів з тяжким перебігом захворювання та в інших екстрених випадках, у більшості випадків, змушені перевозити на лікування в Антананаріву, при цьому в 30 відсотках випадків, за вимоги висококваліфікованого хірургічного втручання, потрібна евакуація за кордон – найчастіше для цих цілей використовується Реюньйон.

Небезпека зараження малярією найбільша в прибережних районах країни і зберігає свою небезпеку цілий рік. Загалом у країні існує реальна можливість отримання інфекційного захворювання та інвазії, що характеризуються тяжким клінічним перебігом з можливим ураженням життєво важливих систем організму та органів. Основними причинами зараження є: антисанітарія, вживання недоброякісної води, купання в прісних водоймах, ходіння босоніж і лежання землі в оголеному вигляді, і навіть укуси комах, є переносниками.

Для в’їзду до країни необхідно оформити візу.

Громадянам України для візиту на цей острів необхідно попередньо оформити візу. Отримати її можна заздалегідь, звернувшись до посольства, або ж поставити після прибуття прямо в аеропорту – суттєвої різниці немає.

Спочатку розглянемо варіант отримання візи на Мадагаскар через посольство. Відразу зауважимо, що в Україні немає представництва цієї країни, але воно є у Росії. При подачі документів до посольства особиста присутність не потрібна, тож усі необхідні папери можна надіслати поштою. Весь процес займе близько двох – трьох днів. Щодо документів переживати теж не варто, тому що перелік досить скромний і з його підготовкою ви впораєтеся швидко. Весь список присутній прямо на нашому сайті. Консульський збір за туристичну візу, оформлену у посольстві, становить 118 євро.

Тепер звернемося до отримання візи на Мадагаскар після прибуття до країни. Таким чином, ви можете зробити візу на 30 та 90 днів. За 30-денну візу консульський збір не стягується, а ось 90-денна обійдеться вам приблизно в 70 доларів. Якщо виникне така необхідність, то мадагаскарську візу досить просто продовжити у відділенні імміграційної служби.

Документи:

  • 4 візові анкети, заповнені французькою;
  • Закордонний паспорт;
  • 4 кольорові фотокартки 3×4;
  • Запрошення до країни;
  • Бронь готелю;
  • Бронь авіаквитків;
  • Страховка;

Для оформлення робочої чи бізнес-візи необхідно отримати запрошення від компанії чи організації.

Якщо Ви твердо вирішили отримати роботу в Республіці Мадагаскар, то Вам необхідно до візи та запрошення від роботодавця додати дозвіл на лікарську діяльність , що видається Міністерством охорони здоров’я Мадагаскару.

Документи:

– Завірена Копія медичного диплома та завірена копія його перекладу,

– Завірена Копія виписки до медичного диплому та завірена копія перекладу,

– Копія атестата,

– копія паспорта,

– копія трудового договору,

 

Якщо цього не зробити, то у разі смерті пацієнта або скарги на Вас з його боку – без відповідної реєстрації у Вас можуть виникнути проблеми юридичного характеру.

Допомога у питаннях працевлаштування можуть надати:

 

«Лікарі без кордонів» ( http://www.msf.org/ ).

“SolidarMed” ( http://www.solidarmed.ch/ )

“WorldVision” ( http://www.worldvision.org/ )

United Nations Volunteers (UNV) ( http://www.unv.org/about-us.html )

Globalhand ( http://www.globalhand.org/en )

 

Посольства Мадагаскару в Україні немає. Інтереси Мадагаскару представляє посольство Мадагаскару в РФ.

Адреса: 119034, м. Москва, Курсовий пров., 5

Тел. (+7 495) 695-28-92

Факс: (+7 495) 695-28-54

Website: www.ambamadagascar.ru

 

Посольства України в Мадагаскарі немає. Інтереси України представляє посольство України в ПАР

 

PO Box 36463,

Menlo Park 0102,

Pretoria, South Africa

398, Marais str.,

Brooklyn 0181, Pretoria

ТЕЛЕФОН: (8 10 2712) 460 19 43, (8 10 2712) 460 19 46

ФАКС: (8 10 27 12) 460 19 44

E-mail: emb_za@mfa.gov.ua, dniepr@mweb.co.za

Web-site: http://www.mfa.gov.ua/rsa/